PicsArt Photo Studio

- Lets a take selfie

 

Určitě i ty máš v telefonu pár svých selfíček. Rád se o ně dělíš s přáteli na sociálních sítích, ale pořád tomu něco chybí? Mám pro tebe typ na super appku, která je nejen jednoduchá, bohatá na efekty, rámečky, cliparty a spoustu dalších bezva věciček, ale je úplně ZDARMA!

 

Jak vlastně tato aplikace funguje? Je to jednoduché. Vyfotíš si selfie, otevřeš program PicsArt Photo Studio, který jsi si už určitě zdarma stáhnul/a do tvého telefonu, nebo tabletu. Vybereš si fotku, kterou chceš upravit a začneš. Vybírat můžeš z opravdu bohaté nabídky efektů, clipartů, rámečků, písma, barev, no je toho opravdu víc než dost. Oproti jiným aplikacím, které ti nenabízejí tolik možností úpravy, po uložení ti zhoršují kvalitu fotky a nebo jsou za hříšně peníze, tahle appka se za sebe určitě stydět nemusí. Je to hvězda mezi všemi a i ty si jí určitě hned oblíbíš. Bude to tvoje nejlepší pomocnice při tvoření vtipných, nezapomenutelných a profi selfíček, které nebudou stíhat sbírat lajky na Fejsu a  Instagramu a ty díky tomu budeš za hvězdu.

 

Když bych měla za sebe tuhle aplikaci ohodnotit, tak musím uznat, že lepší neznám. Neseká se, je zdarma, najdu tam vše, co potřebuji k úpravě fotek a spoustu dalších bezva věcí a v neposlední řadě je dokonale přehledná. No, zkrátka je to aplikace, která si bez rozmýšlení zaslouží jedničku s hvězdičkou.